Biuro Tłumaczeń Alpha
Wyceny, zamówienia, informacje:

Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Biuro Tłumaczeń Alpha wykonuje szybkie i profesjonalne przekłady dokumentów niezbędnych do rejestracji auta w kraju. Po otrzymaniu kompletu dokumentów w postaci skanów e-mailem lub faksem, nieodpłatnie dokonamy wyceny dokumentów do tłumaczenia.

Aby zarejestrować pojazd sprowadzony z zagranicy przez osobę prywatną, konieczne jest złożenie do odpowiedniego wydziału komunikacji kompletu niezbędnych dokumentów wnioskodawcy oraz dokumentów rejestracyjnych pojazdu wraz z ich tłumaczeniem uwierzytelnionym. Informacji na temat rodzaju dokumentów wymaganych do zarejestrowania pojazdu udzielają właściwe urzędy komunikacji – Biuro Tłumaczeń Alpha nie jest instytucją kompetentną do udzielania informacji na ten temat.

Ponieważ otrzymujemy dokumenty w bardzo zróżnicowanej formie, wiążąca wycena wykonywana jest dopiero po przedstawieniu dokumentów do wglądu – poniższe stawki mają zastosowanie do standardowych wzorów najczęściej występujących dokumentów w konkretnym języku, a ceny faktyczne mogą być wyższe, co zostanie zaznaczone podczas bezpłatnej wyceny.
Ceny tłumaczenia dokumentów samochodowych (orientacyjne):
Język Cena za dowód (w PLN netto) Cena za komplet (w PLN netto - obejmuje dowód rejestracyjny, standardową umowę i fakturę)
angielski 70,00 99,00
belgijski, flamandzki/niderlandzki 99,00 135,00
czeski

mały - 50,00

duży - 90,00

160,00
duński 110,00 155,00
francuski 80,00 99,00
hiszpański 90,00 podlega indywidualnej wycenie
litewski 99,00 145,00
niemiecki 50,00 99,00
rosyjski 50,00 99,00
włoski 110,00 135,00

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Ceny innych dokumentów w wyżej wymienionych językach, a także dokumentów samochodowych w językach, które nie znajdują się w powyższej tabeli są określane na podstawie ustalonych stawek za stronę obliczeniową.
Czytaj Dalej

Biuro Tłumaczeń Alpha oferuje usługi w zakresie wykonywania tłumaczeń pisemnych oraz ustnych w wielu kombinacjach językowych.

Nasza oferta obejmuje zasięgiem całą Polskę. Współpracujemy także z klientami zagranicznymi. Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia (tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne) z różnych dziedzin. Tłumaczymy zarówno teksty zwykłe, jak i specjalistyczne i techniczne. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucji i przedsiębiorstw. Dotychczasowe doświadczenia Biura Tłumaczeń Alpha w zakresie współpracy z firmami, organizacjami i osobami fizycznymi świadczą o naszym profesjonalizmie, wiarygodności i niezawodności.