Biuro Tłumaczeń Alpha
Wyceny, zamówienia, informacje:

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne - język angielski i inne

W Biurze Tłumaczeń Alpha oferujemy kompleksowe usługi tłumaczeniowe w zakresie języka angielskiego i innych języków popularnych oraz rzadziej spotykanych. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnone, a także tłumaczenia ustne - konsekutywne i symultaniczne. Oferujemy również przekłady specjalistyczne i techniczne.

Nasza specjalność to profesjonalne tłumaczenia na angielski i z angielskiego, także w kombinacjach językowych język obcy-język obcy. Współpracujemy z kompetentnymi tłumaczami z wieloletnim doświadczeniem. W zależności od stopnia skomplikowania i tematyki zlecenia, tłumacze dobierani są przez nas indywidualnie, aby zapewnić najwyższą jakość przekładu.

Zlecenia przyjmujemy drogą elektroniczną – za pośrednictwem naszego formularza lub drogą e-mailową, a także telefonicznie i faksem. Po zamówieniu tłumaczenia niezwłocznie przystępujemy do pracy i po jej wykonaniu odsyłamy dokument w umówionej wcześniej formie – na adres e-mailowy lub na adres pocztowy.

Zapewniamy kompleksową obsługę klientów indywidualnych, a także przedsiębiorstw, instytucji, organizacji. Mamy doświadczenie w swojej branży i wielu zadowolonych klientów, dlatego mamy nadzieję, że również Państwo zdecydują się na nasze usługi. Najlepszym świadectwem naszego profesjonalizmu i rzetelności są liczne pozytywne referencje.

Zachęcamy do sprawdzenia kosztów usług tłumaczeniowych w naszym cenniku usług.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, prosimy o kontakt.

 

Odpowiadamy tak szybko, jak to możliwe, w dni robocze między godziną 9 a 17. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Czytaj Dalej

Biuro Tłumaczeń Alpha oferuje usługi w zakresie wykonywania tłumaczeń pisemnych oraz ustnych w wielu kombinacjach językowych.

Nasza oferta obejmuje zasięgiem całą Polskę. Współpracujemy także z klientami zagranicznymi. Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia (tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne) z różnych dziedzin. Tłumaczymy zarówno teksty zwykłe, jak i specjalistyczne i techniczne. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucji i przedsiębiorstw. Dotychczasowe doświadczenia Biura Tłumaczeń Alpha w zakresie współpracy z firmami, organizacjami i osobami fizycznymi świadczą o naszym profesjonalizmie, wiarygodności i niezawodności.