Biuro Tłumaczeń Alpha
Wyceny, zamówienia, informacje:

Biuro tłumaczeń Pszów

Pszów to jedno z miast objętych ofertą Biura Tłumaczeń Alpha, które obsługujemy drogą elektroniczną. Oferujemy usługi tłumaczeniowe w zakresie zarówno popularnych, jak i rzadkich języków. Zadowolenie Klienta jest naszym priorytetem. Zapewniamy szybką i rzetelną realizację zleceń.

Zlecenie tłumaczenia jest procesem szybkim i nieskomplikowanym. W przypadku tłumaczeń pisemnych wystarczy zastosować się do naszych wskazówek przedstawionych w zakładce Jak przygotować dokument do tłumaczenia. Po otrzymaniu tekstu do tłumaczenia kontaktujemy się z tłumaczami danego języka i dokument natychmiast trafia do wolnego tłumacza. Gotowe tłumaczenie niezwłocznie wraca do Klienta drogą pocztową (tłumaczenia uwierzytelnione) lub e-mailem (tłumaczenia zwykłe).

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług.

Kontakt z Biurem:

email: info@biuro-tlumaczen.tv

telefon: 784 122 555, 665 000 011, 793 217 007

faks: 22 207 29 07


Lista najpopularniejszych obsługiwanych przez nas języków:

Język angielski

Język arabski

Język białoruski

Język bośniacki

Język bułgarski

Język chiński

Język chorwacki

Język czeski

Język duński

Język estoński

Język fiński

Język flamandzki

Język francuski

Język hindi

Język hiszpański

Język islandzki

Język japoński

Język koreański

Język litewski

Język łotewski

Język niderlandzki

Język niemiecki

Język norweski

Język portugalski

Język rosyjski

Język rumuński

Język serbski

Język szwedzki

Język słowacki

Język słoweński

Język turecki

Język ukraiński

Język węgierski

Język włoski

Czytaj Dalej

Biuro Tłumaczeń Alpha oferuje usługi w zakresie wykonywania tłumaczeń pisemnych oraz ustnych w wielu kombinacjach językowych.

Nasza oferta obejmuje zasięgiem całą Polskę. Współpracujemy także z klientami zagranicznymi. Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia (tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne) z różnych dziedzin. Tłumaczymy zarówno teksty zwykłe, jak i specjalistyczne i techniczne. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucji i przedsiębiorstw. Dotychczasowe doświadczenia Biura Tłumaczeń Alpha w zakresie współpracy z firmami, organizacjami i osobami fizycznymi świadczą o naszym profesjonalizmie, wiarygodności i niezawodności.