Biuro Tłumaczeń Alpha
Wyceny, zamówienia, informacje:

Biuro Tłumaczeń - Tłumaczenia Ustne i Pisemne - Lublin


Biuro Tłumaczeń ustnych i pisemnych Alpha oferuje wszystkim klientom z Lublina kompleksowe usługi tłumaczeniowe realizowane na drodze elektronicznej wymiany plików. Wykonujemy tłumaczenia zarówno w zakresie najpopularniejszych języków, jak angielski, niemiecki, francuski czy rosyjski, jak również języków rzadziej używanych. Jesteśmy skoncentrowani na Państwa satysfakcji – gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

 

Tłumaczenia pisemne - zlecenia realizowane przez Internet

  1. Zlecenie tłumaczenia pisemnego przez internet w naszym biurze tłumaczeń jest szybkie i wygodne. Dokumenty do tłumaczenia zwykłego wystarczy przekazać nam elektronicznie. Po otrzymaniu tekstu w najkrótszym możliwym czasie przygotowujemy wycenę, a po otrzymaniu potwierdzenia od Państwa nasze biuro tłumaczeń przesyła tekst do wybranego tłumacza, który niezwłocznie przystępuje do pracy. Po dokonaniu przekładu tłumaczenie pisemne odsyłane jest e-mailem (lub pocztą na życzenie) do klienta.
  2. Wykonujemy również tłumaczenia uwierzytelnione (określane często błędnie jako tłumaczenia przysięgłe). W tym przypadku dokument można przekazać nam także w formie elektronicznej – w formie skanu lub wysokiej rozdzielczości fotografii za pomocą formularza na naszej stronie lub przez e-mail. Tłumaczenia pisemne odsyłamy także dogą pocztową (lub kurierem na życzenie) na wskazany przez klienta adres.
  3. Dokładne informacje dotyczące przekazania nam dokumentów znajdują się w zakładce Jak przygotować dokument do tłumaczenia. Koszty wykonania tłumaczeń pisemnych znajdują się w naszym cenniku usług.

 

 Język Arabski - tłumaczenia w Lublinie

Tłumaczenia ustne

Świadczymy również usługi w zakresie tłumaczeń ustnych. Zarówno w przypadku tłumaczeń konsekutywnych, jak i symultanicznych, minimalną jednostką rozliczeniową jest blok czterogodzinny. Każda rozpoczęta godzina po zakończeniu bloku oznacza rozpoczęcie kolejnego bloku.

Stawkę godzinową za każdą godzinę pracy tłumacza powyżej dwóch bloków w ciągu dnia roboczego oblicza się zgodnie z przyjętymi ustaleniami między biurem a zleceniodawcą, zgodnie z cennikiem BT Alpha. Ewentualne dodatkowe koszty (dojazd, zakwaterowanie itp.) są dzielone pomiędzy zleceniodawcę i zleceniobiorcę według realnych stawek.

W przypadku tłumaczeń wyjazdowych, zleceniodawca jest zobowiązany zapewnić nocleg oraz wyżywienie w trakcie całego okresu dostępności tłumacza. Jeśli zleceniodawca nie zobowiąże się do zorganizowania powyższych, kwestiami logistycznymi zajmie się Biuro Tłumaczeń Alpha, zaś koszty zakwaterowania i wyżywienia tłumacza po wcześniejszym uzgodnieniu ze zleceniodawcą zostaną doliczone do kosztów usługi.

W przypadku odwołania zamówionej usługi zleceniodawca jest zobowiązany zapłacić opłatę zgodnie z warunkami określonymi w regulaminie.

Kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie

Zapewniamy kompleksową obsługę zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym czy instytucjonalnym w Lublinie i w okolicznych miejscowościach. Dbamy o to, aby nasze przekłady zawsze spełniały oczekiwania klientów – pod kątem zachęcających cen, szybkości wykonania zlecenia oraz jego jakości.

Biuro Tłumaczeń Alpha – Lublin – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Czytaj Dalej

Biuro Tłumaczeń Alpha oferuje usługi w zakresie wykonywania tłumaczeń pisemnych oraz ustnych w wielu kombinacjach językowych.

Nasza oferta obejmuje zasięgiem całą Polskę. Współpracujemy także z klientami zagranicznymi. Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia (tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne) z różnych dziedzin. Tłumaczymy zarówno teksty zwykłe, jak i specjalistyczne i techniczne. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucji i przedsiębiorstw. Dotychczasowe doświadczenia Biura Tłumaczeń Alpha w zakresie współpracy z firmami, organizacjami i osobami fizycznymi świadczą o naszym profesjonalizmie, wiarygodności i niezawodności.