Biuro Tłumaczeń Alpha
Wyceny, zamówienia, informacje:

Kontakt

 

Biuro Tłumaczeń Alpha

 

 

e-mail

BEZPŁATNA WYCENA

adres e-mail:

info@biuro-tlumaczen.tv

 

 

 

Telefon

telefon:

 

Konsultant ds. tłumaczeń pisemnych: 793 217 007

 

Konsultant ds. tłumaczeń pisemnych i ustnych: 665 000 011

 

Konsultant ds. tłumaczeń uwierzytelnionych: 784 122 555

Faks

faks:

22 207 29 07

 

W dzisiejszych czasach, gdy Internet jest ogólnie dostępny, świadczenie usług na terenie całego kraju jest zadaniem wyjątkowo prostym. Teksty i materiały do tłumaczenia, jak również zlecenia na tłumaczenia ustne odbieramy drogą elektroniczną lub za pośrednictwem faksu. Tłumaczenia zwykłe przekazujemy klientom drogą mailową, natomiast tłumaczenia uwierzytelnione („przysięgłe”) dostarczamy pocztą tradycyjną oraz na życzenie – elektroniczną (skany dokumentów wysłane mailem lub ich kopie wysłane faksem). Na życzenie klienta korzystamy z usług kurierskich.

W razie pytań lub niejasności zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub e-mailową. Jako formę kontaktu proponujemy również formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie.

Czytaj Dalej

Biuro Tłumaczeń Alpha oferuje usługi w zakresie wykonywania tłumaczeń pisemnych oraz ustnych w wielu kombinacjach językowych.

Nasza oferta obejmuje zasięgiem całą Polskę. Współpracujemy także z klientami zagranicznymi. Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia (tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne) z różnych dziedzin. Tłumaczymy zarówno teksty zwykłe, jak i specjalistyczne i techniczne. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucji i przedsiębiorstw. Dotychczasowe doświadczenia Biura Tłumaczeń Alpha w zakresie współpracy z firmami, organizacjami i osobami fizycznymi świadczą o naszym profesjonalizmie, wiarygodności i niezawodności.