Biuro Tłumaczeń Alpha
Wyceny, zamówienia, informacje:

Tłumaczenia Angielski

 

  • Oferujemy tłumaczenia na Język Angielki oraz tłumaczenia z Języka Angielskiego. Oferujemy tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, techniczne, przysięgłe, konsekutywne i symultaniczne. Przy realizacji zlecenia tłumacze dobierani są indywidualnie w zależności od tematyki oraz specjalizacji tekstu. Projekty oraz tłumaczenia przyjmujemy oraz dostarczamy pocztą, firmą kurierską, osobiście, faksem, pocztą elektroniczną. Jeśli potrzebują Państwo tłumaczenia z języka angielskiego lub na język angielski – prosimy o kontakt. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami języka angielskiego w kraju.

  • Zlecenie tłumaczenia można złożyć drogą e-mailową, za pomocą formularza lub przez telefon. Po otrzymaniu zlecenia natychmiast przystępujemy do tłumaczenia.
  • Aby wstępnie oszacować koszt usługi tłumaczenia, należy zapoznać się z cennikiem usług.

Płyta na chodniku - tłumaczenia Angielski

 

Tłumaczenia z językiem angielskim w tle

Specjalistyczne Biuro Tłumaczeń Alpha oferuje w pełni kompleksową ofertę na tłumaczenia w języku królowej Elżbiety. Jeżeli interesują Cię takie tłumaczenia angielski jest językiem, którym się specjalizujemy i nie kryje on przed nami żadnych tajemnic. Zawdzięczamy to latom edukacji, praktyką językową oraz doświadczeniem zawodowym naszych pracowników.

 

Zajmujemy się dwustronną transformacją językową w zakresie angielskiego. Oferujemy wykonanie profesjonalnego tłumaczenia zarówno z języka angielskiego na polski, jak i z polskiego na angielski. W swojej pracy kierujemy się niezbędną zasadą dotyczącą prawidłowego tłumaczenia, która zakłada nie tylko bardzo dobrą znajomość języka obcego, ale również wysokie rozeznanie w kulturze kraju, z którego językiem obcujemy oraz rozumienie jego obyczajów i skrótów myślowych, które w tłumaczeniach są bardzo istotne. Bez tej cechy tłumaczenie dosłowne staje się pozbawione sensu. Każdy przekład z innego języka, bądź na inny język, musi uwzględniać różnice kulturowe między dwoma państwami. Nasi tłumacze rozumieją to doskonale, a dzięki wieloletniemu zgłębianiu nie tylko języka obcego, a również poszerzaniu znajomości kultury i obyczajów, potrafią w idealnym stopniu zrozumieć sens i bezbłędnie przełożyć go na drugi język.

 

W zakresie naszej działalności znajdują się teksty każdego rodzaju i pisane w rozmaitej stylistyce. Podejmujemy się pracy ze zwykłymi, prostymi artykułami, jak również tekstami specjalistycznymi i przysięgłymi. Wśród tekstów specjalistycznych znajdują się teksty m. in. z dziedziny medycznej, farmaceutycznej, prawnej, motoryzacyjnej, technicznej czy finansowej. Przy tego typu tekstach nasi tłumacze kierują się nie tylko świetną znajomością języka i zasobem słów, ale również uwzględniają wiedzę merytoryczną dotyczącą danej branży, dzięki czemu przetłumaczone teksty są spójne, nie zawierają błędów logicznych i w pełni oddają zawartą przez autora treść.

 

Oferujemy Państwu również możliwość skorzystania z tłumaczenia ustnego. Wśród tego typu prac wykonujemy zarówno przekłady konsekutywne, jak i symultaniczne. Te pierwsze polegają na fragmentarycznym przekazywaniu tłumaczenia, co bardzo często można zaobserwować na różnego rodzaju konferencjach, czy wykładach. Tłumaczenia symultaniczne to tłumaczenia dokonywane ciągiem, na bieżąco wraz z mową osoby występującej, która nie przerywa swoich wypowiedzi, by dać czas tłumaczowi na przekazanie fragmentu. Tego typu tłumaczenia spotykane są np. w telewizji podczas wystąpień na żywo ważnych osób.

Sposób naszego działania uwzględnia charakterystykę każdego zlecenia, które jest rozpatrywane indywidualnie. Analizujemy tekst i dopiero na tej podstawie przydzielamy do realizacji odpowiedniego tłumacza, o którym wiemy, że w tej dziedzinie/tematyce poradzi sobie najlepiej. Zamawiając tłumaczenie z języka angielskiego, zyskujecie Państwo gwarancję dokładnego przekazania myśli, jakie chciał uwydatnić autor tekstu. Zlecając przetłumaczenie na angielski, uzyskają Państwo rzetelny przekład, który w stopniu doskonałym będzie zrozumiały dla czytelnika anglojęzycznego.

 

W temacie tłumaczeń w zakresie języka angielskiego oferujemy także:

 

 

Czytaj Dalej

Biuro Tłumaczeń Alpha oferuje usługi w zakresie wykonywania tłumaczeń pisemnych oraz ustnych w wielu kombinacjach językowych.

Nasza oferta obejmuje zasięgiem całą Polskę. Współpracujemy także z klientami zagranicznymi. Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia (tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne) z różnych dziedzin. Tłumaczymy zarówno teksty zwykłe, jak i specjalistyczne i techniczne. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucji i przedsiębiorstw. Dotychczasowe doświadczenia Biura Tłumaczeń Alpha w zakresie współpracy z firmami, organizacjami i osobami fizycznymi świadczą o naszym profesjonalizmie, wiarygodności i niezawodności.