Biuro Tłumaczeń Alpha
Wyceny, zamówienia, informacje:

Formularz kontaktowy

Korzystając z formularza mogą Państwo przesłać zapytanie o wycenę tłumaczenia, dołączając jeden plik tekstu w formie elektronicznej, oraz przekazać nam swoje kompletne dane, co jest warunkiem przyjęcia zlecenia. Uzupełnienie i wysłanie formularza nie skutkuje złożeniem zamówienia – wycena wykonana na podstawie otrzymanego pliku jest niezobowiązująca i bezpłatna. Do realizacji zlecenia przystępujemy dopiero po otrzymaniu potwierdzenia zlecenia przez klienta.

Jeśli chcą Państwo przesłać większą liczbę plików do tłumaczenia, proponujemy przesłanie ich w zwykłym e-mailu (nie za pośrednictwem formularza).

Zachowujemy pełną poufność tekstów i danych.W celu przesłania pliku do tłumaczenia, należy:

1. nacisnąć przycisk Przeglądaj,

2. wybrać plik do wysłania na komputerze i po jego zaznaczeniu nacisnąć Otwórz.

Plik zostanie zapisany w oknie formularza i wysłany wraz z nim.

Jeżeli dane pole nie dotyczy zleceniodawcy, należy wpisać x. Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Załącznik nie powinien przekraczać 5 MB w przypadku wiekszych załączników prosimy o kontakt.


UWAGA: Wyceny tłumaczenia przedstawiamy w dniu roboczym w godzinach od 9 do 17. W przypadku braku odpowiedzi z naszej strony prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny.

Dane osoby zlecającej
Tłumaczenie
CAPTCHA
Prosimy wpisać wynik działania matematycznego w polu weryfikacji.
4 + 13 =
Prosimy wpisać wynik prostego działania matematycznego w polu weryfikacji, np. dla działania 1+3 należy wpisać 4.
Czytaj Dalej

Biuro Tłumaczeń Alpha oferuje usługi w zakresie wykonywania tłumaczeń pisemnych oraz ustnych w wielu kombinacjach językowych.

Nasza oferta obejmuje zasięgiem całą Polskę. Współpracujemy także z klientami zagranicznymi. Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia (tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne) z różnych dziedzin. Tłumaczymy zarówno teksty zwykłe, jak i specjalistyczne i techniczne. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucji i przedsiębiorstw. Dotychczasowe doświadczenia Biura Tłumaczeń Alpha w zakresie współpracy z firmami, organizacjami i osobami fizycznymi świadczą o naszym profesjonalizmie, wiarygodności i niezawodności.